27 жовтня команда VITAMIN зібралася на Арені Львів, щоб потрапити на TEDxLviv2018 темою якого стала людина майбутнього. 15 спікерів, понад півтисячі відвідувачів, 40-хвилинний виступ LATEXFAUNA – це все програма цьогорічної конференції TEDx.  

Занотовуючи важливе, VITAMIN на TEDxLviv2018

Ми занотували найцікавіше з конференції на тему роботи майбутнього, екології, як повинен змінитися менеджер та чому бути українцем – це перевага?  

TEDxLviv2018: якою ж буде людина майбутнього?

Артем Сердюк, менеджер в IT-компанії, викладач курсу «Організації майбутнього» в Kyiv-Mohyla Business School

Менеджер майбутнього повинен розвивати навички фасилітатора, який допомагає приймати рішення, медіатором, який урегульовує конфлікти та коучем, який надихає та навчає своїх підлеглих. Розвивайте ці навички і тоді місце в майбутньому вам точно знайдеться.

“Робота майбутнього буде схожа радше на парк атракціонів – у людини буде багато різних завдань, зайнятостей, місць робіт. Вона сама буде хотіти працювати, її не треба буде змушувати”

Нікіта Шульга, засновник проекту “Компола”

“Риса, яка відрізняє дітей від дорослих – те, що вони не бояться провалитися

Три простих правила, яким слідую :1) Забудьте про страх провалу, адже досвід – це наше все; 2) Вік неважливий, якщо маєте ідею – ідіть реалізовувати! 3) Компостуйте сміття, адже збереження довкілля – важливіше за все.

Роман Гавриш

Занотовуючи важливе, VITAMIN на TEDxLviv2018

Найбільший фурор викликав виступ керуючого партнера The Aimbualence Романа Гавриша. Ми, до речі, вже не перший раз відвідуємо його лекцію. Ось тут, наприклад, писали про цифровий маркетинг.

На TEDxLviv Роман Гавриш розповів про головний конкуретний ресурс українця – невизначеність в нашій державі і розповів про свою найільше мрію:

“Моя мрія – аби українці стали найбільшими постачальниками інтелектуальних послуг в ІТ, маркетингу, консалтингу, креативу. Аби більше міжнародних компаній казали, що вони не вирішили би цю задачу, якби не українець”.

Анна Мазур

Анна Мазур засновниця кар’єрного порталу Happy Monday. І на TEDxLviv розповіла, якою повинна бути професія майбутнього.

“68% людей не отримують задоволення від того, що вони роблять. Щодня ходять на роботу, очікуючи п’ятницю як спасіння. Я ще жодного разу не зустрічала роботів у житті, людей-роботів ачу постійно і вони набагато страшніші за автоматизовані машини.

Людина майбутнього – пристрасно ставиться до своєї роботи. вона її любить. Саме такі стануть експертами” 

Ігор Курілець, нейрохірург, розповів що нам потрібно в собі покращувати, щоб бути затребуваними професіоналами в майбутньому:

“Якщо говорити про людину майбутнього, то виживе той, хто розвиває свій мозок. Адже розвиток важливий на фізіологічному рівні. Якщо ми не вивчаємо щось нове, то ми деградуємо”

Занотовуючи важливе, VITAMIN на TEDxLviv2018

Що таке TEDx?

TED (Technology Entertainment Design) – відома всесвітня конференція, лозунгом якої є «Ідеї варті поширення». На TED з лекціями на різні теми виступають мотиваційні спікери з усього світу. TEDx — це окрема програма, яку TED створив для поширення інноваційних ідей у всьому світі.

Занотовуючи важливе, VITAMIN на TEDxLviv2018