Рекламний холдинг Vitamin

Рекламне агентство Vitamin ADV було засноване в 2005 році. Сьогодні ми є ядром рекламного холдингу Vitamin, в якому працюють близько 30 людей. Завдання нашого агентства – розробка стратегій, ідей і креативних концепцій, та їх реалізація силами нашого холдингу.

В рамках холдингу, Vitamin ADV працює також як дизайн-студія. З 2005 року ми займаємось розробкою логотипів та фірмових стилів, споживчим брендингом та комерційним дизайном. Ми завжди прагнули створювати якісний рекламний продукт, і задля цього еволюціонували від невеликої дизайн-студії з амбіціями рекламного агентства, до рекламного холдингу.

З моменту заснування Vitamin ADV, ми ніколи не страждали від дефіциту ідей і завжди створювали якісний дизайн.
Крім того, всі структури нашого холднигу працюють в автономному режимі. Наприклад, Vitamin Photo Studio і Vitamin Film Studio, пропонують якісний фото- і відеопродакшн рекламним агентствам. Оскільки нам не потрібно орендувати ні студію, ні обладнання – наші ціни істотно нижчі від середніх на ринку.

Bravo Models + Vitamin Photo Studio

Проблеми починалися тоді, коли доводилося реалізовувати складні проекти. Ми досі здригаємося, згадуючи процес створення першого календаря з постановочними фотографіями. Скільки тоді часу було витрачено на пошуки фотографа, студії і переговори з моделями! Щоб уникнути цього в майбутньому, ми заснували власний фотопродакшн – Vitamin Photo Studio. Обладнали студію, придбали необхідне обладнання і взяли в штат фотографа.

Але це вирішило тільки частину проблем – слабким місцем залишався кастинг. Тож наступним кроком на шляху до створення холдингу Vitamin, стало поглинення модельного агентства Bravo Models. З 2007 року агентство забезпечує кастинг-менеджмент для Vitamin ADV і Vitamin Photo Studio.

Vitamin Film Studio

Наймолодшим підрозділом холдингу є наш відеопродакшн – Vitamin Film Studio, заснований наприкінці 2011 року. Ми і раніше створювали відеорекламу, залучаючи сторонні студії, і стикалися з певними проблемами: складність комунікації, затягування термінів, роздування бюджету і т. д. Тому ми інвестували кошти у створення Vitamin Film Studio: побудували власний павільйон, придбали обладнання, набрали продакшн-команду і відділ пост-продакшну.

Сьогодні ми одне з небагатьох українських агентств, яке має власний in-house production. Всі підрозділи холдингу розташовані в одному офісному комплексі, що істотно спрощує внутрішню комунікацію. Нашим клієнтам також подобається можливість провести оперативну зустріч з усіма учасниками процесу.

[contact-form-7 404 "Not Found"]