Корпоративний календар для об’єднаних банків “Альфа-Банк” та “Укрсоцбанк”

“Альфа-Банк” та “Укрсоцбанк” – це значні гравці фінансового ринку України, які прийняли рішення об’єднатися й спільними зусиллями досягати цілей. Команди банків вирішили провести кампанію, яка б, по-перше, інформувала клієнтів про злиття банків у одну структуру, і, по-друге, підкреслила б ту позитивну мотивацію, яка спричинила ідею об’єднання: “Разом – краще!”

Завдання
Перед нами постало завдання у креативний, веселий, стильний спосіб донести меседж, що два банки об’єднуються, і що це – тільки на краще. Відтак, ми мали створити корпоративний календар, який найбільш відповідним чином зміг би реалізувати поставлене завдання.

Рішення
В основі нашої ідеї було бажання підкреслити органічність поєднання команд двох банків, що об’єднуються. Ми вирішили, що найкраще відповідатиме замислу створення аналогії між гармонією в команді банку та всередині музичної групи.

Звісно, ми обрали 12 відомих та популярних у світі музичних гуртів та виконавців.

Ми провели роботу по створенню найбільш відповідних образів обраних нами музичних кумирів. Після цього зробили фотосесію із працівниками банків у відповідних, притаманних обраним музикантам позах. Врешті, отримали цілісні образи відомих музичних виконавців, які “виконували” працівники банків “Альфа-Банк” та “Укрсоцбанк”.

Таким чином, ми передали ідею, що разом – краще: #better_together.

Працівники банків разом із нами захопилися роботою над проектом. Щоб ще більше відповідати образам музичних кумирів, наші колеги із банків міняли зачіски чи зголювали при потребі свої модні бороди.

У результаті, ми створили концептуальний календар, який демонструє єдність команди двох об’єднаних банків. Нам вдалося досягти переконливості завдяки тому, що наша команда передала харизматику музичних гуртів і наклала її на образи відповідно підшуканих працівників. Крім цього, неабияку роль відіграло те, що спільно нам вдалося передати справжні емоції працівників банків, які виступають у ролі музикантів.

Усе це було доповнено підбором цитат із впізнаваних пісень зображених у календарі виконавців. У кожній пісні, звідки було взято цитату, співається про єдність. Тож іще раз: “Разом – краще!” 😉

[contact-form-7 404 "Not Found"]