Розробка ідеї та дизайну календаря для банку UniCredit Bank на 2015 рік

У грудні 2013 оновлений УКРСОЦБАНК перетворився на UniCredit Bank – один з найбільших універсальних банків України. Пропонуючи свої послуги як в сегменті фізичних осіб, так і в сегменті корпоративних клієнтів, об’єднаний банк вдало виділяється на ринку широким вибором сучасних банківських послуг при традиційно високому сервісі. Мережа банку пропонує клієнтам більше 435 відділень, а персонал установи складається з провідних фахівців ринку країни і налічує близько 6000 співробітників.

Задача:
UniCredit Bank волів рекламне агентство Vitamin Adv в тендері на розробку ідеї та дизайну корпоративного календаря на 2015 рік.

Рішення:
Замовник побажав підкреслити в календарі українську ідентичність і використовувати елементи української культури. Сюжети ілюстрацій повинні були продемонструвати українські традиції, характерні для певного місяця року. Ми ознайомилися з темою і вибрали 12 яскравих свят, які будуть зв’язувати кожен місяць в календарі і неймовірним колоритом народних традицій та обрядів. З’єднали фотографії персонажів і змодельовані об’єкти таким чином, щоб досягти ефекту гіперреалістичність. Наостанок, використовували концепцію театрального підходу в роботі моделей для того, щоб додати сюжетам святковості та емоційності.