Рекламний відеоролик препарату “Карсил Форте”

Болгарська компанія “Софарма” — це сучасне виробництво, європейські стандарти та висока якість продукції. Ця безпрограшна стратегія тримає компанію “на плаву” з 1933 року. На протязі довгих років в 20 столітті “Софарма” була лідером на болгарському фармацевтичному ринку, а потім почала розширювати свою діяльність, експортуючи продукцію в європейські країни.

Препарат:
Вітчизняний споживач добре знайомий як мінімум з двома препаратами компанії «Софарма». Це гепатопротекторні засоби “Карсил” і “Карсил Форте”. Головна різниця між ними полягає в тому, що “Форте” містить більше діючої речовини – силімарину. Але проблема в тому, що основна аудиторія – пенсіонери – ніяк не хочуть бачити різницю між старим добрим “Карсилом ®” і новинкою в яскравій упаковці. Тому компанія вирішила працювати на території краси, залучаючи лікарським препаратом в першу чергу молодих і красивих жінок, які стежать за своєю зовнішністю. “Карсилом ® Форте” Було призначено стати першим препаратом-гепатопротектором, який скаже аудиторії, що здорова печінка – це запорука краси і гарного самопочуття. І дійсно, при захворюваннях печінки шкіра червоніє і покривається прищами, нігті стають ламкими, а волосся – посіченим. Краще усувати не наслідки захворювань, а їх причини.

Задача:
Агенство отримало завдання створити рекламний ролик, який допоможе розширити цільову аудиторію препарату “Карсил Форте”, а саме: розповісти молодим жінкам, які стежать за собою, про одну із запорук ідеальної зовнішності – здорову печінку. Необхідно було розробити нову комунікацію для гепатопротекторного засобу. Складність полягала в тому, щоб зробити ролик в категорії beauty, які не ступаючи на територію реклами косметичної продукції.

Рішення:
Нам не хотілося говорити про красу мовою класичної реклами лікарських засобів, тому що такий підхід не зацікавив би молодих жінок. Для того, щоб привернути увагу цільової аудиторії, Ролик мав бути естетично привабливим. Тому ми почали шукати споживчий інсайт, який зачепив би потенційних покупців препарату. В якості такого инсайта ми вибрали жіночу заздрість і почуття суперництва. Стандартну для реклами ліків схему “проблема -рішення” ми зберегли.

За сюжетом, дві стюардеси зустрічаються на борту літака. (Цей образ був обраний через поширеного кліше про те, що стюардеси – завжди красиві та усміхнені красуні, які ретельно стежать за своєю зовнішністю). Обидві героїні чарівні, але пильний погляд однієї з них помічає позитивні зміни в зовнішності колеги. Алюзія на вестерн додає драматизму і підсилює градус конфлікту. Нарешті захоплення, що межує з почуттям заздрості, змушує стюардесу дізнатися, в чому секрет краси її подруги. Все виявилося дуже просто: красуня просто дістає з сумочки “Карсил Форте” для профілактики захворювань печінки.

Таке рішення агенства допомогло зберегти класичну для реклами лікарських препаратом формулу “проблема – рішення”, додавши якомога більше краси і розуміння жіночої сутності.

Клієнт: “Софарма” АО

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Художник-постановник: Михайло Левченко

Продюсер: Віталій Соболевський

Оператор: Сергій Трифонов (Бандерас)

Режисер: Віктор Масляєв

[contact-form-7 404 "Not Found"]