Рекламний ролик препарату “Темпалгін”

“Sopharma” – провідний фармацевтичний виробник Болгарії, який вже 75 років дарує людям якісні та сучасні препарати. У 2000 році “Sopharma” відкрила своє представництво в Україні. Щоб бути ще ближчою до українського пацієнта, компанія прийняла рішення придбати ПАТ “Вітаміни”. Це сучасне європейське фармацевтичне підприємство, яке в 2013 році отримало сертифікат GMP.

Препарат:
“Темпалгін” – лікарський препарат від больового синдрому. “Темпалгін“ застосовується при головному болю, мігрені, зубному болю, невралгії, міалгії, артралгії, а також при підвищенні температури тіла. “Темпалгін“ не тільки знімає головний біль, але й надає заспокійливу дію.

Задача:
Створити рекламний ролик для лікарського препарату “Темпалгін”, де чітко буде показано проблему та рішення.

Рішення:
Головний, зубний та м’язовий біль надокучають та заважають нам нормально жити й працювати. Ми продемонстрували ці всі види болю через асоціації, які вони зазвичай викликають. Адже нам не раз доводилось чути, що “зуб болить, наче коле” чи “голова тріщить”… Саме на таких живих і зрозумілих для кожного порівняннях ми вирішили побудувати ролик, вдавшись до розробки відеографіки з елементами 3D-анімації.

Клієнт: “Софарма” АО

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський