Створення рекламного ролика для препарату “Атоксіл”

“Орісіл-Фарм” – компанія, яка динамічно розвивається на вітчизняному фармацевтичному ринку і працює в напрямку еферентної терапії. Останні технології виробництва, висока якість продукції, інноваційні розробки та оперативна реакція на потреби клієнта – основні складові успіху бренду, відомого в Україні з 2003 року.

Продукт:
Препарат “Атоксіл” – один з найвідоміших препаратів компанії “Орісіл-Фарм”. Це сорбент нового покоління на основі мікросферичних діоксиду кремнію, який допомагає організму позбавитися від токсинів, підходить для лікування кишкових захворювань, диарреи та вірусного гепатиту. Головні конкуренти “Атоксілу” – якісні і широко відомі сорбенти “Сорбенс” і “Ентеросгель”. Тому компанією «Орісіл-фарм” було прийнято рішення запустити нову комунікаційну компанію, мета якої – показати і розповісти, що “Атоксіл” – це повністю український продукт, розроблений і вироблений на заводі “Орісіл-Фарм” у Калуші. І це – привід для гордості, вітчизняним фармацевтичним ринком можна пишатися. Маркер “Вироблено в Україні” актуальний в контексті сформованої геополітичної ситуації, тому ідея здалася нам вдалою. Зі зростанням національної самосвідомості та розповсюдженням патріотичних настроїв, у людей зростає і прагнення купувати все українське.

Задача:
Створити рекламний ролик, який не тільки представить препарат “Атоксіл” у вигідному світлі, а й підкреслить його українське походження.

Рішення:
Придумуючи ідею відеоролика, ми вирішили відштовхуватися від актуального споживчого інсайту – відчуття єдності українського народу і підйому патріотичних настроїв. Герої рекламного ролика – українці різного віку та професій, але їх об’єднує спільна надія на розвитие і процвітання рідної держави. Кадр з фурою “Атоксіл” продемонстрував масштаби виробництва і турботу про здоров’я українців. “Майбутнє країни залежить від тебе” – говорить голос за кадром. І дійсно, купуючи товари вітчизняного виробництва, ми робимо посильний внесок у будівництво сильної економіки України. Тим більше, компанія “Орісіл-Фарм” виготовляє високоякісні та ефективні лікарські препарати за інноваційними технологіями.

Клієнт: Орісіл Фарм

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Оператор: Дмитро Яшенков

Режисер: Віктор Масляєв