Дрібка гумору ніколи не буде зайвою

Щоб не вдаватися у надто ретельні подробиці, зазначимо лише найважливіше: одним із наших клієнтів є ПАТ «Теремно Хліб», який забезпечує українців смачною продукцією. Компанія, безумовно, розвивається, тож звернулася до нас із пропозицією зі сфери розробки бренду: оновити, освіжити імідж компанії і допомогти їй розробити нове позиціонування на ринку випічки.

«Теремно Хліб» оновився, збільшився асортимент продукції, відтак і для нас робота знайшлася: розробити дизайн близько десяти упаковок для ряду хлібів, а також створити ідеї для візуальної іміджевої реклами, розробити дизайн візуальної зовнішньої реклами, запропонувати ідеї і розробити діджитал-кампанію для донесення до цільової аудиторії інформації про важливу новину на ринку хлібобулочної продукції.

В результаті наша команда, можна сказати, доклалася до впровадження інновацій у компанії. Як розповів голова правління ПАТ «Теремно Хліб» пан Андрій Тищенко, упаковка – надзвичайно важлива річ для хліба.

Коли ми, у «Vitamin-i» розробляли дизайн упаковки, вдихаючи у цю роботу наше творче натхнення і бажання зробити компанію «Теремно Хліб» ще більш впізнаваною на ринку, то, очевидно, дивилися на цей процес зі своєї творчої сторони. Але тепер знаємо – зі слів Андрія Тищенка – що доклалися до чогось значно важливішого, ніж просто красивий вигляд і навіть ніж впізнаваність бренду. Адже упаковка такого зразка забезпечує стерильність хлібної продукції, а також гарантує свіжість товару. А ми довольні коли клієнти довольні.

Більше того, у «Теремно Хліб» зазначили, що розроблена нами упаковка – це знак якості та гарантія того, що покупець отримує те, чого бажає: “Європейська упаковка гарантує, що ви отримаєте такий же запашний і смачний хліб, яким його приготували дбайливі пекарі”.

Таким чином, ми вклали в нову упаковку, яку виготовляють у Європі, впізнаваність та стильний дизайн.

А тепер до кумедного випадку:

один із коментаторів оновлених упаковок хліба «Теремно» обурився, чи слабо робити упаковки в Україні?

На жаль, коментатор не поцікавився, що візуальну частину розробили тут, в Україні. Тож тепер нам не залишається нічого іншого, як тішитися, що поки частина галузей в нашій державі ще недотягує до європейського рівня, то принаймні з креативом у нас все гаразд.

А українські компанії все більше виявляють бажання не лише виготовляти якісну продукцію, але й красиво оформлювати її: замовляти розробку хорошого дизайну, створення креативної реклами, розробку сучасних веб-сайтів, провадження цікавих діджитал-кампаній та й взагалі розробку впізнаваних торгових марок та неповторного брендингу замість пострадянських “Якихось-там заводів номер “Х”.

Добре, що ринок цих послуг в Україні стрімко розвивається, а ми, зі свого боку, стараємося йти в авангарді цього цікавого процесу.

Замість блогу: як нас “переплутали” з Європою Замість блогу: як нас “переплутали” з Європою Замість блогу: як нас “переплутали” з Європою Замість блогу: як нас “переплутали” з Європою

Команда Vitamin