VITAMIN  любить розповідати історії. І як знатні рекламні байкарі, ми завітали на зустріч з представниками об’ єднаних територіальних громад, щоб розказати як розвивати власний бренд. Досвідом ділився, аккаунт-директор Орест Загорський.

Як об’єднаним територіальним громадам розвивати свій бренд? Розповідає Орест Загорський

Орест розповів про відомі світові бренди, які здійснювали ребрендинг власного стилю: змінювали шрифти, кольори і зображення.

Ось декілька цитат з виступу:

Львівська область має свою історичні значимість, яку можна використовувати для позиціонування бренду. Це замки, місцева кухня, музеї і мальовнича природа. Такі переваги слід максимально використати і перетворити у можливості для розвитку

“Є приклади, коли відомий світовий бренд витратив понад 100 млн доларів, почав перешивати лейбли на одязі, але він настільки не сподобався працівникам, що вони вже через два тижні припинили впроваджувати зміни і повернулися до старої версії”

Бренд повинен:

  • бути в міру насиченим
  • запам’ятовуватися
  • Бути однаково зрозумілим, як дітям, так і дорослим
  • Викликати емоцію. Мати в собі символи привітності

Перелічені фактори впливають на додаткове залучення коштів, привертання уваги туристів та інвесторів, сприяють покращенню нашого внутрішньодержавного і міжнародного іміджу.

Як об’єднаним територіальним громадам розвивати свій бренд? Розповідає Орест Загорський

Тож, бажаємо всім створювати яскраві бренди. А з нашими напрацюваннями можна ознайомитися за посиланням