Стати в один ряд з такими продуктовими гігантами як Procter & Gamble Henkel, Johnson&Johnson у сфері креативу вирішила корпорація “Біосфера”. І ми з великим задоволенням долучилися до такого виклику.

Нещодавно Олександр Шевченко , PR-директор корпорації “Біосфера” назвав Асоціації корпоративних медіа України три найбільш успішні проекти, реалізовані корпорацією. І нам дуже приємно, що до кожного з них долучилася команда VITAMINівців.

HYPERLOOP FOR BUSINESS

Корпорація креативу: як ми втілюємо сміливі ідеї разом з "Біосфера"

Про Hyperloop for business ми вже писали раніше ось тут.

Нагадаємо, що це була дискусійна панель для успішних людей, організована в межах наймасштабнішого джазового фестивалю у Львові. Наша команда розробляла комунікаційну частину події на якій запускали гіперлуп!

Ідеї та візуальні рішення виразилися в key visual заходу, фотозоні та інших матеріалах, зокрема й квиточках – пасажирських місцях, які учасникам видавали на вході.

ПЛОГІНГ

Друга подія, яку виділяє Олександр Шевченко – плогінг – поєднання пробіжки зі збиранням та сортування сміття задля його подальної переробки. До цієї події ми долучилися тим, що взяли участь в самому забігу й покращили стан львівської екології.

Корпорація креативу: як ми втілюємо сміливі ідеї разом з "Біосфера"

Корпорація креативу: як ми втілюємо сміливі ідеї разом з "Біосфера"

КАЛЕНДАР

Ну, і насамкінець – корпоративний календар 2019 року, участь в якому взяли працівники корпорації.

Корпорація креативу: як ми втілюємо сміливі ідеї разом з "Біосфера"

 

Для креативу ми використали збільшені в десятки разів продукти “Біосфери” та інтегрували їх в повсякденне життя. Басейн з міцелярною водою? Баскетбольний майданчик на губці для миття посуду? Усе можливо!

Проект тривав два місяці, а участь в ньому взяли 36 працівників компанії.  Дивись результат на нашому behance

“Ми вже не перший рік працюємо з корпорацією “Біосфера”. І це неабияке задоволення, бо тут люблять креатив і не бояться його. Такий підхід створює поле для реалізації найбожевільніших ідей”, – каже арт-директор, партнер VITAMIN branding agency Орест Загорський.

До речі, створений нами календар для “Біосфери” 2018 року здобув бронзу за найкращий креатив (про це писали тут)