Розробка дизайну етикеток для лінійки ікри від ТМ “Водний світ”

У листопаді 2004 року на прилавках українських магазинів з’явилась продукція торгової марки «Водний світ». Її випуском було налагоджено компанією «Аквавіт», на сучасному заводі в місті Іллічівську Одеської області.

До середини 2005 року попит на продукцію «Водний світ» досяг такого рівня, що з’явилася необхідність у збільшенні обсягів виробництва. У січні 2006 року були введені в експлуатацію додаткові потужності, асортимент істотно розширився. Зараз на підприємстві працюють більше тисячі людей, задіяних у процесі виробництва високоякісної продукції.

Задача:
Компанія «Аквавіт» доручила нам редизайн етикеток для лінійки ікри. А також, створення інформаційної брошури та відеоролика для промо-кампанії оновленої упаковки.

Рішення:
Кожному виду ікри ми призначили свій колір: нейтральний синій для «Класичної», яскравий помаранчевий для «Екзотик» і т. д. Тепер споживач може легко ідентифікувати свою улюблену ікру за кольором. У брошурі представили інформацію про всю лінійку ікри, і розповіли про зміни рецептури.

Зробити так, щоб їжа «смачно» виглядала в кадрі – дуже складно. Найчастіше, для таких зйомок запрошують фуд- стилістів. Але Vitamin Photo Studio самотужки впорались із цим завданням.