Розробка дизайну упаковки для лікарського засобу “Піновіт”

З 2010 року «Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України. На потужностях підприємства виробляється близько 18% всіх українських лікарських засобів. Всього у продуктовому портфелі компанії більше 200 препаратів, і щороку до них додається ще 15 найменувань. Зокрема, у жовтні 2013 року, спеціалісти «Фармак» розробили та вивели на ринок комплексний назальний фітопрепарат — «Піновіт».

Препарат:
«Піновіт» створено на основі комбінації ефірних олій та вітамінів, які зменшують набряк, запалення та в’язкість секрету слизової оболонки дихальних шляхів. Препарат прискорює період одужання при лікуванні гострих та хронічних запальних захворювань слизової оболонки носа та носоглотки.

Задача:
Компанія «Фармак» доручила нам створення дизайну упаковки лікарського засобу «Піновіт».

Рішення:
Дизайн упаковки «Піновіт» повинен говорити споживачу про рослинне походження препарату. Тож ми використали зображення сосни, м’яти та евкаліпту (ефірні олії цих рослин містить препарат), а також застосували кольорове кодування — зелені бокові частини упаковки посилюють асоціації натуральності та природності. Теплий, сонячний, помаранчевий напис доповнює композицію.

[contact-form-7 404 "Not Found"]