Розробка дизайну упаковок для лінійки препаратів “Амізон”

З 2010 року «Фармак» — лідер українського ринку лікарських засобів. На підприємстві виробляється майже 20% усіх вітчизняних ліків, а 16% продукції експортуються за кордон. У продуктовому портфелі фармвиробника більше двохсот найменувань лікарських засобів, представлених у кількох терапевтичних напрямках: ендокринологія, кардіологія, офтальмологія, неврологія, ревматологія і застудні захворювання.

Один з найвідоміших препаратів виробництва компанії «Фармак» — «Амізон». Це унікальна розробка українських фармацевтів, яка поєднує протизапальну, знеболювальну та імуномодулюючу дію. До того ж, «Амізон» практично не має побічних ефектів, властивих іншим нестероїдним протизапальним засобам (наприклад, подразнення слизові оболонки шлунково-кишкового тракту і т. д.).

Задача:
З моменту виходу на ринок препарату «Амізон», компанія «Фармак» доручала нам створення дизайну упаковок для всієї лінійки препаратів: таблеток «Амізон», дитячого сиропу «Амізончик» та капсул «Амізон Макс».

Рішення:
Одна з основних переваг «Амізон» — швидкодія. Щоб продемонструвати це, в дизайні упаковки препарату ми використали зображення пісочного годинника.

На упаковці сиропу «Амізончик» пісочний годинний перетворився на веселого бренд-героя.

«Амізон Макс» у формі капсул містить вдвічі більшу дозу діючої речовини, ніж «Амізон» у таблетках. Він призначений для людей, які не мають часу хворіти. Щоб показати збільшення потужності, упаковку «Амізон Макс» ми зробили більш яскравою —помаранчевою (на відміну від небесно-синього «Амізон»).