Створення рекламного ролика для “Еліміналь Гелю”

Створення рекламного ролика для “Еліміналь Гелю” було дещо нетиповим для нас. Клієнт наперед визначився з ідеєю і прийшов до нас із готовою історією. Ми максимально якісно втілили його бачення у нашій роботі.

У рекламі було представлено впізнаваний сюжет: 4 успішні, життєрадісні, яскраві, красиві та дещо гламурні подруги, одна з яких насправді почувається менш впевнено від інших. Протягом усього ролика потрібно було акцентувати увагу на контрасті між нею та найяскравішою героїнею. Цього було досягнуто як технічними, так і кінематографічними засобами: ми створили контраст через макіяж, одяг, а головне – прописку характерів наших героїнь.

Таким чином, ми досягли бажаного результату. Вже з перших кадрів глядач – хоче того чи ні – бачить різницю між сяючими дівчатами та їхньою менш яскравою подругою.
Ми підсилили цей ефект ключовою сценою, коли три подруги задоволені тим, як виглядають на селфі, а четверта – ні. Вона хоче вибрати якийсь фото фільтр, щоб селфі виглядало краще. Проте найяскравіша подруга остаточно підсилює контраст за допомогою того, що переводить питання нездорової шкіри зі сфери зовнішніх проблем організму – у сферу внутрішніх. Таким чином виходить, що її краса – це, зокрема, результат здоров’я. Невпевнена у собі подруга буде виглядати ефектніше, якщо також приділить увагу здоров’ю. З “Еліміналем” це легко.
Адже нездоровий вигляд шкіри – це наслідок внутрішніх процесів організму.

А “Еліміналь Гель” – це препарат, який дбає про здоров’я шкіри шляхом внутрішнього очищення організму.

Клієнт: ОрисілФарм

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Акаунт-директор: Орест Загорський

Продюсер: Віталій Соболевський, Люда Байда

Оператор: Олексій Хорошко

Режисер: Юрій Ковальов, Назар Шпільчак

[contact-form-7 404 "Not Found"]