Мультиплікаційний рекламний ролик для препарату “Атоксіл”

Перед нами постало завдання створити новий рекламний ролик для препарату “Атоксіл”. Це сорбент нового покоління, основним дієвим компонентом якого є діоксид кремнію. “Атоксіл” є повністю українським препаратом, що виготовляється на заводі компанії “Орісіл-Фарм” – одного із світових лідерів у своїй спеціалізації.

Нашим бажанням було створення ролика, який показує суть препарату “Атоксіл”: це лікарський засіб, що допомагає при діареї, отруєннях та кишкових інфекціях. Він бореться із вірусами, бактеріями і токсинами за допомогою нової формули ентеросорбента.

Проте ми хотіли зробити ролик так, щоб він був доступним, необтяженим медичними термінами, а також щоб наша реклама викликала у глядачів легенькі усмішки. У результаті ми прийшли до рішення зробити графічний ролик із мультяшними персонажами. Головним персонажем був шлунок, негативними – віруси, бактерії та токсини, які завдавали йому шкоди. Врешті, на допомогу прийшов герой нашого маленького мультфільму – “Атоксіл”. Реклама виконана як класична анімація, добрі герої перемагають злих, а ролик просякнутий мінімальною комічністю.

Клієнт: ОрисілФарм

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Акаунт-директор: Орест Загорський

Продюсер: Люда Байда

Постпродакшн:Назар Шпільчак, Петро Товстий

3D Designer:Володимир Сейко

[contact-form-7 404 "Not Found"]