Рекламний ролик для чіпсів «CHIPSTERS»

Група компаній Snack Production – нове ім’я на ринку снекової продукції. І разом із тим це найбільше об’єднання торгово-виробничих підприємств, що лідирує у своєму сегменті й успішно здійснює свою діяльність в Україні та за кордоном. Snack Production виготовляє безліч снекової продукції. З деякими продуктами корпорації ми вже давно знайомі, наприклад з славнозвісними сухариками “Флінт”. Проте щоб завжди залишатись в тренді та радувати нас новинками, корпорація випускає нові чіпси “CHIPSTERS”.
Картопляні чіпси «CHIPSTERS» – це не просто закуска або перекус, це продукт для тих, хто в тренді! А що завжди в тренді в літній період? Звичайно ж драйвові туси!
Одну з таких ми відзняли для реклами нових чіпсів «CHIPSTERS». Хтось сказав, що зйомки це важко? Ми кажемо що зйомки це круто, особливо коли знімаєш ролик біля басейну з гарячими дівчатами та хлопцями з спортивною статурою.
У нашому ролику ми показали сумну молодіжну тусовку, яку вже навряд чи можна було б врятувати, проте команда клубу CHIPSTERS на чолі із королем вечірок разом з своїми помічницями та чіпсами «CHIPSTERS» надали вечірці необхідного драйву.
Зйомки відбувались протягом одного дня, проте людям які приймали участь в цьому дійстві так сподобався процес, що вони не хотіли розходитись. Побільше б таких динамічних проектів!)

Клієнт: Snack Production

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Арт-директор: Юлія Антонюк

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Акаунт-директор: Орест Загорський

Продюсер: Люда Байда

Оператор: Олексій Хорошко

Режисер: Любомир Левицький

[contact-form-7 404 "Not Found"]