Розробка дизайну упаковки для препарату “Сінарта”

Компанія «Фармак» лідер вітчизняного фармринку. У портфелі підприємства понад 200 лікарських засобів, 94% з яких були розроблені за останній 15 років. Продукція «Фармак» добре відома не тільки в Україні, а й за кордоном – компанія експортує 16% усіх випущених нею лікарських засобів.

Про препарат:
У 2012 році «Фармак» розширив лінійку хондропротекторів препаратом «Сінарта». Це перший в Україні генерик ін’єкційного глюкозаміну сульфату, широко використовуваний в ревматології, травматологіх та неврології.

«Сінарта» застосовується для лікування запально-дегенеративних захворювань опорно-рухової системи. Глюкозамін сульфат є одним з головних будівельних елементів сполучних тканин, хрящів і зв’язок. Він пов’язує клітини тканин, які покривають поверхні суглобів, роблячи їх більш міцними, а сухожилля і зв’язки – стійкими до розтягування.

Завдання:
Для виведення препарату на ринок, компанія «Фармак» доручила нам розробку дизайну упаковки, рекламного образу та інформаційної брошури про препарат.

Рішення:
«Сінарта» – повертає легкість і радість руху. У рекламному образі ми використовували фотографію дівчини-спортсменки, яка зайняла стартову позицію перед забігом. Візуальний меседж підкріплений слоганом: «складова активного життя». Слоган прописаний на плашці з градієнтом від червоного до помаранчевого. Це відображає протизапальну дію препарату.

[contact-form-7 404 "Not Found"]