Розробка дизайну упаковки для лінійки фруктового льоду «Прикольно»

Ми почали розробляти дизайн упаковок морозива для торгової марки «Королівське морозиво» в 2013 році. Це один з провідних українських брендів морозива, в асортименті якого більше 60 видів морозива – від класичного пломбіру до заморожених соків і щербетів. Продукція «Королівське морозиво» експортується до Ізраїлю , Росії, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Молдови та Придністров’я.

З червня 2013 «Королівське морозиво» виготовляється на найсучаснішому в Східній Європі підприємстві. Новий завод було побудовано «з нуля», із застосуванням провідних європейських розробок і технологій. Крім того, на підприємстві була створена власна лабораторія, що займається розробкою рецептів для нових видів морозива.

Продукт:
У 2013 році торгова марка «Королівське морозиво» розширила асортимент за рахунок лінійки фруктового льоду «Прикольно». Його освіжаючий, фруктовий смак розрахований на молодь.

Задача:
Компанія Eurostar I.C.E. доручила нам розробку дизайну упаковки для лінійки фруктового льоду «Прикольно».

Рішення:
Створення дизайну упаковки для морозива «Прикольно» відбувалось з урахуванням молодіжного позиціонування цього суббренду. Як фон ми використали текстуру з колотого льоду. Назва морозива об’ємна, вона ніби проривається крізь лід. Назву підсвічено різними кольорами залежно від того, яким є головний смаковий інгредієнт морозива.

[contact-form-7 404 "Not Found"]