Розробка дизайну упаковки для препарату “Бетаспан”

Вже кілька років поспіль «Фармак» займає перше місце серед вітчизняних фармацевтичних підприємств. У продуктовому портфелі компанії більше 200 ефективних лікарських засобів. А завдяки розробкам сучасної лабораторії «Фармак», щороку до них додається не менше п’ятнадцяти найменувань.

Про препарат:
Так, в 2012 році, фахівці «Фармак» розробили і вивели на ринок кортикостероїдний препарат «Бетаспан». Він має виражену протизапальну, противоревматичну, протиалергійну, протишокову, антитоксичну, протизапальну та імунодепресивну дії. Препарат використовують для супутньої терапії при захворюваннях і синдромах, при яких необхідний швидкий і виражений терапевтичний ефект від прийому кортикостероїдів.

Задача:
Компанія «Фармак» доручила нам розробку дизайну упаковки, створення інформаційної брошури і рекламного образу для препарату «Бетаспан».

Рішення:
Розроблений агенцією дизайн упаковки відповідає вимогам до рецептурних препаратів. Упаковка «Бетаспан» дуже лаконічна, переважає білий колір з яким добре контрастує символ RX-препаратів виробництва «Фармак».

Головною особливістю препарату є його феноменальна швидкодія. Тому на рекламному образі ми метафорично показали його у вигляді боліда «Формули-1». Динамічний розмитий фон говорить про швидкодію, а сам автомобіль оформлений в кольорах упаковки. В аерографії «Б1» зашифрована назва препарату і його основна перевага над конкурентами і аналогами.

Формульну тематику ми продовжили і в дизайні інформаційної брошури. Для її оформлення було створено ілюстрації на яких вже знайомий болід обслуговує команда техніків. Використовуючи метафору «піт-стопу» ми акцентували на феноменальній швидкодії препарату.

[contact-form-7 404 "Not Found"]