Серія відеореклами для компанії “Кусум Фарм”.

“Кусум Фарм” – це сучасна українська фармацевтична компанія, яка розташована у місті Суми. “Кусум” виробляє лікарські засоби, багато із яких раніше були відсутніми на ринку України. Ключем до успіху компанії є якість її продукції та орієнтованість на свого споживача.

Пропозиція
Компанія “Кусум Фарм” запропонувала нам реалізувати кілька ідей і створити серію відеореклами. І робота над проектом закипіла.

Ідея
В основі ідеї лежить розуміння того, що алергія на пил, шерсть і пилок псує наше життя та перетворює домашніх улюбленців на справжніх монтсрів. Тож у кожному із трьох роликів було представлено одну міні-історію про квітку, котика чи цікаву дитячу книгу, які метафорично перетворилися на різних алергенних монстрів. Проте “L-Цет” повертає все на свої місця. Бо кіт – це просто кіт, коли у тебе нема алергії.

Реалізація
Працюючи над проектом для “Кусум Фарм”, ми хотіли показати глядачеві, що алергія – хай як вона псує наше життя – це просто алергія. І позбувшись її, ми забуваємо про проблеми, викликані нею.
Також, при роботі над цим проектом, ми зіткнулися із новими для себе викликами. Для одного із відеороликів нам потрібен був кіт, але не просто симпатичний спокійний рудий котик, а ще й дресирований. Саме таких у Львові не виявилося взагалі. Тож нам потрібно було везти тваринку із Києва.
Для рекламного ролика із привидом, наш концепт-дизайнер Володимир Сейко розробив спеціальну поп-ап книгу із середньовічним замком. Проте сама зйомка відбулася дуже швидко і драйвово, а ми всі залишилися задоволені процесом роботи та результатом.

Проект
Серія відеореклами для компанії “Кусум Фарм”.

Виконані роботи:
– Визначення потреб цільової аудиторії;
– Вивчення стратегії і цілей компанії;
– Стратифікація проблем алергії;
– Розробка меседжу відеореклами;
– Розробка ідей для серії рекламних відеороликів;
– Написання сценаріїв для відеореклами;
– Створення концепт-дизайну;
– Комплексна зйомка відеореклами;
– Постпродакшн.

Клієнт – Kusum
Агентство – AdMixer
Режисер – Юрій Ковальов
Оператор – Ігор Щербаков
2-й режисер, пост продакшн супервайзер – Назар Шпільчак
3D анімація – Микита Ратніков
Виконавчий продюсер – Віталій Соболевський
Аккаунт директор – Орест Загорський
Лінійний продюсер – Люда Байда

[contact-form-7 404 "Not Found"]