Розробра креативних відеороликів для Tabex

Болгарська компанія “Sofarma” – фармацевтичний лідер не лише у балканському регіоні, але й провідний виробник лікарських препаратів у країнах Європи. “Sofarma” виготовляє свою продукцію на сучасних підприємствах відповідно до норм та стандартів Європейського Союзу. Препарат компанії “Tabex” – засіб для курців, які прийняли рішення позбутися залежності від куріння. Препарат належить до групи найдієвіших засобів проти паління.

Пропозиція
Компанія “Sofarma” звернулася до нас із пропозицією створити цілісну діджитал-кампанію, важливою складовою якої була відеореклама. Ми із радістю взялися за цікаву роботу.

Ідея
Ми прагнули зняти рекламу так, щоб вона не викликала у глядача негативних вражень, емоцій та асоціацій на кшталт “це вас вбиває”. Крім того, ми не збиралися нікого повчати, курити йому, чи ні. Тож ми прийняли рішення донести інформацію про “Tabex” до тих, хто відчуває бажання кинути палити. Звідси виникла ідея трішки іронічної відеореклами.

Реалізація
Варіантів реалізації було безліч. Але наша команда зупинилася на двох, які були на наш погляд найбільш відповідними до завдання. Адже ми вирішили не вказувати на те, що куріння – це погано. Тільки трохи натякнути, більше сконцентрувати увагу на приверненні уваги до продукту компанії “Sofarma” – “Tabex”.
Тому ми створили дві історії, здавалося б, успішних чоловіків: один користується популярністю у жінок, а іншому майже вдалося трохи покращити свій матеріальний стан, пограбувавши банк. Але в обох все пішло шкереберть через одну річ – страшну задишку від куріння. Коханця знайшли у шафі, а грабіжника – у сховку.
Меседж рекламного ролика полягає у тому, що якби не задишка від куріння – не було б проблем. Звісно, що проблеми, сконструйовані у роликах, – гіперболізовані, виняткові та непересічні. Значно типовішими була б задишка під час пробіжки чи ранковий кашель. Однак саме на парадокс ми зробили ставку: щоб заінтригувати і зацікавити глядача!

Проект:
Відеореклама для компанії “Sofarma”, препарат “Tabex”.

Виконані роботи:
– Вивчення мети і цілей компанії “Sofarma”;
– Визначення пріоритетів цільової аудиторії;
– Розробка основного меседжу відеореклами;
– Розробка ідей для рекламних відеороликів;
– Написання сценаріїв для рекламних роликів “Tabex”;
– Комплексна зйомка рекламного відеоролика;
– Постпродакшн.

Клієнт – Sopharma
Агентство – Vitamin Branding Agency
Продакшн – Vitamin Film Studio
Режисер – Юрій Ковальов
Оператор
– Сергій Саломатін
Виконавчий продюсер
– Віталій Соболевський
Аккаунт директор
– Орест Загорський
Лінійний продюсер
– Анастасія Нестерова
Постпродакшн супервайзер
– Назар Шпільчак

[contact-form-7 404 "Not Found"]