#ДайШансМрії

Піратство – це одна із величезних, але непомітних на перший погляд проблем пострадянської України. Чому це проблема, якщо безкоштовний контент скорочує одну із статей витрат? Це проблема тому, що піратство – це позбавлення винагороди людей, які працюють для нас, створюють щось красиве і намагаються поділитися натхненням. Ми любимо красиве кіно, хочемо, щоб українці також робили фільми добре, але забуваємо, що для цього потрібна якісна знімальна техніка і винагорода талановитим українським акторам. Ми радіємо за розвиток української музики, ми у захваті від того, що у світі готові платити сотню євро за платівку із музикою наших виконавців. А у результаті виходить, що самі ми не готові підтримувати тих, ким пишаємося.

Але так далі тривати не може, бо ми – теж Європа.

Пропозиція
Створити серію рекламних роликів, які покликані привернути увагу до проблеми піратства і запропонувати глядачу інший кут зору: “А як же творці контенту?”

Ідея
Кожен із роликів проти піратства повинен не “сваритися” на глядачів, не бути дидактичним. Ми у жодному разі не мали цього на меті, адже розуміємо, що піратство – це, часто, звичка, укорінена у нашому побуті. Тому в ідеалі ми мріємо про те, щоб надихнути глядачів на альтернативний сценарій: перейнятися долею творців контенту і підтримати їх, винагородивши їх за їхню працю. Дати їм можливість також досягти успіху в їхній сфері діяльності.

Рішення
Ми розробили три рекламні відеоролики: кожен присвячений одному із найбільш поширених напрямків піратства: музика, кіно та відеоігри. Вирішили, що в основі повинна бути історія “звичайного режисера”, “звичайного музичного гурту” та “звичайних розробників”. Їхні колеги у західних країнах дарують людям приємність та задоволення, а натомість отримують визнання. Для українських творців контенту це недосяжна мрія. Лише тому, що вони – тут.

Адже ми, українці, – на відміну від наших західних сусідів – звикли брати чужу працю за даремно. Очевидно, що це необхідно змінити. Тож наша команда вирішила апелювати до простих людських емоцій, бажання кожної людини досягти мрії, а також рівнятися на держави, де обмін є рівноцінним, і за кожен продукт обов’язково повинна бути винагорода.

Проект:
Серія відеореклам проти піратства в інтернеті.

Виконані роботи:

  • Визначення цільової аудиторії;
  • Визначення стратегії відеокампанії;
  • Стратифікація напрямків порушеної проблеми;
  • Розробка меседжу відеореклами;
  • Розробка ідей для трьох рекламних відеороликів;
  • Написання сценаріїв для відеореклами;
  • Комплексна зйомка відеореклами;
  • Постпродакшн.

Режисер: Любомир Левицький

Оператор: Дмитро Недря

Продюсер: Наталія Левицька

[contact-form-7 404 "Not Found"]