Розробка дизайну упаковок для назального спрею «Рінт»

«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України. На потужностях підприємства проводиться близько 18% всіх українських лікарських засобів. Висока якість і ефективність препаратів виробництва «Фармак» сприяли успіху компанії на міжнародних ринках. Зараз компанія експортує 16,4% своєї продукції в більш ніж 20 країн світу.

У продуктовому портфелі компанії більше 200 лікарських засобів, і щорічно до них додається ще 15 нових найменувань. Деякі препарати вже давно стали самостійними брендами. Наприклад, «Фармасулін», яким лікуються 25% інсулінозалежних хворих в Україні, а також «Амізон», «Ізодибут», «Мебіфон» і ін.

Про препарат:
У 2012 році «Фармак» розширив лінійку препаратів для лікування нежиті, представивши назальний спрей «Рінт». Препарат містить оксиметазолин – судинозвужувальну речовину останнього покоління, яке діє швидко, і повертає носове дихання за цілих дванадцять годин. До того ж, «Рінт» має желеподібну консистенцію, коли флакончик з спреєм знаходиться в стані спокою, і рідку – при збовтуванні. Завдяки цьому, спрей залишається в місці нанесення і не випливає з носа.

Задача:

Компанія «Фармак» доручила нам розробку дизайну упаковок назального спрею «Рінт» з ментолом і камфорою, і зволожуючого спрею «Рінт» з маслом ромашки, Евкаліптом і гліцерином.

Рішення:
Для сучасного препарату «Рінт» ми створили лаконічну, сучасну упаковку.

[contact-form-7 404 "Not Found"]