Розробка дизайну етикеток для мінеральної води «Куяльник» та «Тонус Кислород»

Заснована у 1994 році корпорація «Українські мінеральні води» володіє двома легендарними заводами: Свалявським заводом мінеральних вод та Одеським заводом мінеральної води «Куяльник». «Поляна Квасова», «Лужанська», «Свалява», «Куяльник» – ці назви знайомі кільком поколінням українців. Дбайливо зберігаючи самобутній смак мінеральних вод, компанія постійно модернізує виробництво, щоб продукція відповідала світовим стандартам якості.

Задача:
Корпорація «Українські мінеральні води» доручила нам розробку нового дизайну етикеток «Куяльник» та «Тонус Кислород», які виробляються Одеським заводом мінеральних вод. Етикетка повинна підкреслювати особливості бренду води і, водночас, показувати, що це продукція однієї компанії.

Задачу ускладнювала кардинальна різниця у позиціонуванні. «Куяльник» – це вода з історією, яка добувається з джерела, відкритого ще у 1834 році. Смак чистою, збагаченої мінералами води, оцінила навіть імператриця Катерина Велика. «Тонус Кислород» – негазована, насичена молекулами кисню вода, призначена для людей, які ведуть здоровий і активний спосіб життя.

Рішення:
Для дизайну етикетки «Куяльник», ми використали зображення в стилі старовинної гравюри. На ньому му бачимо санаторій, розташований у містечку Куяльник – батьківщини однойменної води.

А на етикетці «Тонус Кислород» обіграли схожість бульбашок повітря з хімічною формулою кисню. В обох випадках було використано лаконічні графічні рішення, і схожу кольорову гаму.

Так нам вдалося підкреслити унікальні особливості кожної торгової марки, і показати їх спільне походження.

[contact-form-7 404 "Not Found"]