Розробка дизайну упаковки для морозива «Каштан»

Ми почали розробляти дизайн упаковок морозива для торгової марки «Королівське морозиво» в 2013 році. Це один з провідних українських брендів морозива, в асортименті якого більше 60 видів морозива – від класичного пломбіру до заморожених соків і щербетів. Продукція «Королівське морозиво» експортується до Ізраїлю , Росії, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Молдови та Придністров’я.

З червня 2013 «Королівське морозиво» виготовляється на найсучаснішому в Східній Європі підприємстві. Новий завод було побудовано «з нуля», із застосуванням провідних європейських розробок і технологій. Крім того, на підприємстві була створена власна лабораторія, що займається розробкою рецептів для нових видів морозива.

Продукт:
В продуктовій лінійці торгової марки «Королівське морозиво» є два види морозыва «Каштан»: ванільний та шоколадний. Його смак та рецептура вже кілька десятиліть залишаються незмінними. Бо для чого змінювати те, що і так ідеальне?

Задача:
Розробити дизайн упаковки морозива «Каштан».

Рішення:
Для традиційного морозива «Каштан» ми розробили стриманий і трохи вінтажний дизайн упаковки. Зокрема, використали зображення каштанового листя, а назву написали класичним шрифтом. Фон упаковки змінюється залежно від виду морозива: у ванільного він білий, у шоколадного — золотистий.