Рекламний ролик для препарату “НОКСПРЕЙ”

СП «Сперко Україна» входить в десятку найкращих українських виробників лікарських засобів. У компанії працюють 300 кваліфікованих співробітників. Асортимент корпорації налічує 18 препаратів, поміж яких “Нокспрей” — лідер серед ліків проти нежитю в Україні. Щороку “Нокспрей” обирають понад 4-ох мільйонів осіб. А СП «Сперко Україна» вибрала нас для створення нового рекламного ролику спрею для усунення нежитю.

Оскільки “Нокспрей” підходить і дорослим, і дітям з 6 років, ми вирішили, що без молодої сім’ї тут не обійтись. Хто, як не діти, зможуть найкраще передати щирість та необхідні емоції. Так у нас народилась ідея створити комічний рекламний ролик. Ми взяли за основу два загально відомі факти: малеча завжди бере приклад з дорослих і повторює їхні манери поведінки, не розуміючи добре це чи погано; маленькі діти не стримують своїх емоцій і розповідають про все, що бачать.
У першому ролику наша маленька героїня намагається скопіювати тата і корчить різні смішні гримаси. А мама одразу розуміє, що це нежить, і застосовує “Нокспрей”.
У другому варіанті дитина жаліється тату, що мама не така як завжди. Чоловік бачить, що це нежить і використовує “Нокспрей”.

Клієнт: Сперко Україна

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Арт-директор: Юлія Антонюк

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Акаунт-директор: Орест Загорський

Продюсер: Люда Байда

Оператор: Олексій Хорошко

Режисер: Віктор Масляєв

[contact-form-7 404 "Not Found"]