Розробка дизайну упаковки для лінійки морозива “YaGoDa”

Ми почали розробляти дизайн упаковок морозива для торгової марки «Королівське морозиво» в 2013 році. Це один з провідних українських брендів морозива, в асортименті якого більше 60 видів морозива – від класичного пломбіру до заморожених соків і щербетів. Продукція «Королівське морозиво» експортується до Ізраїлю , Росії, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Молдови та Придністров’я.

З червня 2013 «Королівське морозиво» виготовляється на найсучаснішому в Східній Європі підприємстві. Новий завод було побудовано «з нуля», із застосуванням провідних європейських розробок і технологій. Крім того, на підприємстві була створена власна лабораторія, що займається розробкою рецептів для нових видів морозива.

Продукт:
У 2013 році торгова марка «Королівське морозиво» розширила асортимент лінійкою морозива YaGoDa. Його випуск став можливим завдяки новому, унікальному для України обладнанню, яке використовується на луганському заводі компанії Eurostar I.C.E. У лінійці YaGoDa є чотири види морозива в натуральній сокової глазурі, зі стовпчиком джему або шматочками справжніх ягід всередині.

Задача:
Компанія Eurostar I.C.E. доручила нам розробку дизайну упаковки для лінійки морозива YaGoDa.

Рішення:
Оригінальна рецептура морозива YaGoDa повинна сподобатись, в першу чергу, молоді. На неї ми й орієнтувались, створюючи яскравий дизайн упаковок морозива.

Якщо уважно придивитися до написання назви морозива, то можна побачити, що ми використовували спеціальний «ягідний» шрифт. В букви інтегрували агрус, полуницю і навіть кавун (який, до речі, також ягода). Колір упаковки кожного виду морозива відповідає кольору «головного» компоненту: зелений – лайм, жовтий – лимон і т. д.

[contact-form-7 404 "Not Found"]