Розробка дизайну логотипу та фірмового стилю для «Оксі Банк»

Історія «Оксі Банк» розпочалась у жовтні 2008 року. Незважаючи на початок економічної кризи, банк не тільки вистояв, а й активно розвивався. За короткий час вступив до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, приєднався до провідних міжнародних систем грошових переказів. Вже у 2009 році «Оксі Банк» було названо «Банк року 2009» за версією журналу «Банкиръ». Це звання дісталося банку і наступного року.

Задача:
Розробити дизайн логотипу та фірмовий стиль «Оксі Банк».

Рішення:
Від моменту реєстрації нової фінансової установи, акціонери вірили, що стане «Оксі Банк» новою зіркою серед українських банків. Врахувавши бачення замовника, ми вдались до метафор з астрономії: логотип схематично показує народження нової зірки (наднової, як її називають астрономи).

Логотип доповнює назва банку, для написання якої використано елегантне типографічне рішення. Основні кольори бренду — білий та небесно-блакитний.

Враховуючи специфіку банківського бізнесу, в брендбуці ми вказали не тільки правила використання логотипу, фірмових кольорів та шрифтів, а й розробили приклади брендування інкасаторських автомобілів, уніформи кредитних агентів і т. д.

[contact-form-7 404 "Not Found"]