Розробка дизайну логотипу та брендбуку для компанії Eurostar I.C.E.

Компанія Eurostar I.C.E. заснована на базі підприємства «Луганськхолод», яке відоме українським споживачам уже понад сімдесят років. У 2001 році завод очолила нова команда, що стало поштовхом до розвитку підприємства. У тому ж році почалося виробництво морозива під торговою маркою «Королівське морозиво».

У 2004 році компанія розширити асортимент , почавши виробництво напівфабрикатів під торговими марками «ПоспЕл!» і «Хлібосол». Згодом їх було об’єднано брендом «Королівські продукти».

У червні 2013 року Eurostar I.C.E. запустило новий завод з виробництва морозива. Спроектований і побудований «з нуля» — на сьогодні він є найсучаснішим у Східній Європі. Проектна потужність заводу — 24 000 тон морозива на рік. А новітнє обладнання дозволяє випускати ряд унікальних для України видів морозива.

Задача:
Розробити дизайн логотипу та брендбук зі стандартами візуальної ідентифікації для компанії Eurostar I.C.E.

Рішення:
Розробляючи логотип, ми відштовхувалися від назви компанії і сфери її діяльності. В основі фірмового знаку — асиметрична брила льоду, грані якої, перетинаючись, утворюють зображення зірки. Легкий нахил символізує рух уперед і прагнення до успіху.

На основі фірмового знаку ми розробили «крижаний» патерн. В той чай як асиметричний силует логотипу надихнув нас на створення оригінальних табличок внутрішньої навігації.

[contact-form-7 404 "Not Found"]