Створення бренду АЗК Energy

Компанія Energy займається гуртовим продажем палива, а також має власну АЗС Energy на автомагістралі Львів-Чоп. Основні принципи роботи компанії: найкраще паливо і найвищі стандарти обслуговування для корпоративних та роздрібних клієнтів.

Задача:
У 2011 році нам доручили створення бренду для АЗС. Потрібно було розробити назву, створити дизайн логотипу та брендбук для майбутнього бренду.

Рішення:
Ми запропонували нетипову для сфери назву — Energy. Вона звучить сучасно та прекрасно відображає дух молодого але амбітного гравця на ринку палива.

Логотип АЗС складається зі знаку та сигнатури. Знак — силует полум’я, який одночасно нагадує краплю. Енергія в кожній краплі палива — говорить знак споживачу. Щоб ще більше підкреслити сучасність бренду, для сигнатури логотипу ми використали сміливе типографічне рішення.

Фірмовий стиль Energy створений з використанням графічних елементів, які нагадують язики полум’я. Фірмові кольори — яскравий помаранчевий та графітовий. Правила використання логотипу, елементів фірмового стилю, кольорів та шрифтів, а також рекомендації щодо вигляду ділової документації, брендування одягу персоналу та екстер’єру АЗС.

[contact-form-7 404 "Not Found"]