Створення відеопрезентації для компанії “Mag Group”

Компанія МАГ Груп (Нижній Новгород, РФ ) працює в сфері збору, вивозу та утилізації твердих побутових відходів, великогабаритного та будівельного сміття. Компанія обслуговує понад півтора мільйона жителів в семи регіонах Російської Федерації. Щодня МАГ Груп вивозить більше 2000 тон відходів.

Компанії властивий комплексний підхід до вирішення проблеми відходів. Наприклад, для поліпшення якості вивозу сміття, МАГ Груп розробила власне програмне забезпечення – систему MAG-QUALITY. Незадовільний стан звалищ, призвів до розробки проекту та спорудження сучасного полігону МАГ-1. А вже скоро на території полігону з’явиться найпотужніший в Росії сміттєпереробний завод.

Задача:
Компанія МАГ Груп доручила нам розробку ідеї та створення відеопрезентації.

Рішення:
Відеопрезентація повинна була бути досить цікавою і професіоналу, і непідготовленому глядачу. Тож ми вирішили створити симбіоз презентаційного та науково-пізнавального фільму.

Коротко розповівши про компанію, ми продемонстрували масштаби проблеми сміття в світі і, зокрема, Росії . А потім, крок за кроком, показали весь комплекс рішень, які пропонує і використовує МАГ Груп.

Для відеопрезенації наш CG- відділ створив масштабну 3D-візуалізація полігону МАГ-1. Використовуючи її, ми змогли показати конструкцію і масштаби полігону.

Клієнт: MAG GROUP

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Режисер: Ілля Лазоркін

[contact-form-7 404 "Not Found"]