Створення відеоролика для препарату “Гедерин”

У 2006 році на базі Житомирського фармацевтичного заводу була заснована компанія Vishpha. Серед інших гравців фармацевтичного ринку компанію вирізняє широке використання рослинної сировини для виробництва лікарських засобів. Такий підхід сподобався споживачам, і сьогодні Vishpha входить в десятку провідних українських фармацевтичних виробників.

Задача:
Компанія Vishpha доручила нам створення рекламного відеоролика для препарату від кашлю «Гедерин». Потрібно було продемонструвати, що цей лікарський засіб на основі екстракту плюща однаково легко справляється як і з сухим, і з мокрим кашлем. А завдяки використанню рослинної сировини — «Гедерин» безпечний навіть для дітей.

Рішення:
Ми запропонували простий сценарій, в основу якого закладена ситуація, знайома чи не кожній українській мамі. Чоловік та син героїні раптово захворіли. При чому, у одного сухий кащель, а в іншого — мокрий. В аптеці героїня знаходить рішення проблеми — «Гедерин». Натуральний та безпечний для дітей препарат, ефективний як при сухому так і при мокрому кашлі.

Клієнт: Vishpha

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Оператор: Ярослав Мончак

Режисер: Ілля Лазоркін

[contact-form-7 404 "Not Found"]