Створення рекламного відеоролика для препарату «Лізак»

«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України. Компанія виготовляє близько 18% всіх українських лікарських засобів. Висока якість та ефективність препаратів виробництва «Фармак» сприяли успіху компанії на міжнародних ринках. Сьогодні компанія експортує 16,4% своєї продукції в більш ніж 20 країн світу.

У продуктовому портфелі «Фармак» більше 200 лікарських засобів, і щороку до них додається ще 15 нових найменувань. Деякі препарати вже давно стали самостійними брендами. Наприклад, «Фармасулін», яким лікуються 25% інсулінозалежних хворих в Україні, а також «Амізон», «Ізодибут», «Мебіфон» та ін.

Продукт:
«Лізак» належить до препаратів, які викорстовуються при захворюваннях горла. Це комбінований лікарський засіб з добре вираженою місцевою антисептичною, антибактеріальною та протигрибковою дією. Дію перпарарту забезпечує лізоцим гідрохлориду, який накопичується у слизових оболонках, забезпечуючи протизапальну дію.

Задача:
Компанія «Фармак» доручила нам створення рекламного відеоролика для препарату «Лізак». Потрібно було підкреслити, що цей лікарський засіб безпечний нвіть для дітей. А також, розповісти, що спеціалісти компанії, знаючи про вередливість дітей, створили препарат з апельсиновим та шоколадними смаками.

Рішення:
У ролику ми продемонстрували типову ситуацію: дитина захворіла, але навідріз відмовляється приймати несмачні таблетки. На щастя, у мами під рукою виявився «Лизак» з апельсиновим і шоколадним смаком.

Клієнт: ПАТ «ФАРМАК»

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Оператор: Олександр Поздняков

Режисер: Ілля Лазоркін

[contact-form-7 404 "Not Found"]