Рекламний ролик препарату “Лактіалє”

З 2010 року «Фармак» є незмінним лідером українського фармацевтичного ринку. Компанія виготовляє 18% усіх вітчизняних ліків та активно освоює зовнішні ринки. «Фармак» експортує лікарські засоби власного виробництва у більш ніж 20 країн світу.

У продуктовому портфелі компанії понад 200 лікарських засобів, одним з яких є синбіотик «Лактіалє». Препарат містить 7 колекційних штамів лактобактерій, біфідобактерій, ентерококка і пробіотик – фруктоолігосахаріди. «Лактіалє» допомагає відновити баланс мікрофлори кишківника, нормалізувати травлення, поліпшити всмоктування вітамінів та мікроелементів в кишківнику, а також підвищити місцевий та системний імунітет.

Задача:
Компанія «Фармак» доручила нам створення рекламного відеоролика для дитячого препарату «Лактіалє малюк формула».

Рішення:
Ролик повинен був з’явитись в ефірі влітку, коли дітей часто відправляють відпочивати за місто. На жаль, зміна раціону не завжди добре сприймається дитячим організмом, та й харчові отруєння не рідкість. Тому, замість багатих вітамінами фруктів і ягід, дитина їсть таблетки, вівсянку і сухарі.

У схожу ситуацію потрапила героїня рекламного ролика – одразу двоє її доньок страждають від діареї. Турботлива мама добре знає, що крім таблеток і дієти, потрібно позбутись негативних наслідків діареї – порушення балансу мікрофлори кишківника. Тому її діти приймають синбіотик «Лактіалє малюк формула». І ось вони вже знову радіють життю за містом!

Клієнт: ПАТ «ФАРМАК»

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Оператор: Ярослав Мончак

Режисер: Ілля Лазоркін

[contact-form-7 404 "Not Found"]