Розробка дизайну упаковки пельменів від ТМ “Лімо”

«Львівський холодокомбінат» виготовляє смачне морозиво вже більше 70 років. Новий етап в історії підприємства почався у 2004 році, коли завершилась масштабна модернізація виробництва, яка дозволила суттєво розширити асортимент та об’єми випуску продукції. Вже у 2012 році було виготовлено 12 000 тон морозива, що дозволило компанії увійти в п’ятірку найбільших українських виробників морозива. В асортименті підприємства більше 150 різновидів продукції (для порівняння: в радянський час виготовляли всього чотири види морозива).

Досягнення компанії гідно оцінили не тільки споживачі, а й експерти. На десятій міжнародній виставці «Світ морозива та холоду», учасниками якої були 45 вітчизняних і 12 зарубіжних компаній, продукція ТМ «Лімо» була відзначена трьома золотими і трьома срібними медалями.

Продукт:
У 2011 року на підприємстві почалося виробництво заморожених напівфабрикатів. Компанія вивела на ринок пельмені, равіолі, вареники, дріжджове та листове тісто під ТМ «Лімо». Сьогодні компанія продовжує розвивати асортимент заморожених напівфабрикатів. Зокрема, у 2013 році на прилавках магазинів з’явились котлети і заморожені суміші овочів власного виробництва.

Задача:
Розробити дизайн упаковки пельменів ТМ «Лімо».

Рішення:
Пельмені «Лімо» виготовляються з високоякісних українських інгредієнтів. Щоб підкреслити це, для упаковки ми створили ілюстрацію із зображенням пасторального українського краєвиду. Умиротворена сцена селянського побуту посилює відчуття натуральності та чітко вказує на українське виробництво.