Розробка дизайну упаковки для гепатопротектора «Антраль»

«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України. На потужностях підприємства виготовляється близько 18% всіх українських лікарських засобів. Висока якість і ефективність препаратів виробництва «Фармак» сприяли успіху компанії на міжнародних ринках. Зараз компанія експортує 16,4% своєї продукції в більш ніж 20 країн світу.

У продуктовому портфелі компанії понад 200 лікарських засобів, і щорічно до них додається ще 15 нових найменувань. Деякі препарати вже давно стали самостійними брендами. Наприклад, «Фармасулін», яким лікуються 25% інсулінозалежних хворих в Україні, а також «Амізон», «Ізодибут», «Мебіфон» і ін.

Продукт:
Гепатопротектор «Антраль» – один з найвідоміших препаратів виробництва «Фармак». Він ефективний у лікуванні гострих і хронічних гепатитів, цирозів печінки, і відрізняється пролонгованою, протизапальною і знеболювальною дією. До того ж, «Антраль» не накопичується в організмі, і не порушує функції органів і систем організму.

Завдання:
Компанія «Фармак» доручила нам розробку упаковки та інформаційних матеріалів для гепатопротектора «Антраль».

Рішення:
Оскільки препарат відновлює структуру печінки, ми вирішили закодувати це повідомлення вже на рівні упаковки. У частині упаковки із зображенням печінки ми додали фактуру пазла. Повністю ідея розвинена в інформаційному буклеті, де ми зобразили руки, які вкладають відсутню частину пазла.