Створення нового дизайну упаковок для автохімії від ТМ “EXOL”

Торгова марка EXOL належить компанії «Лінкс лабораторії», яка, разом ТОВ «Український полімер», входить до складу групи компаній «ВАЛЬТЕХ» (Waltech Actiengesellschaft, Ліхтенштейн, Швейцарія). Компанія з’явилася на українському ринку в 2005 році, а в грудні 2008 року завершилося будівництво заводу в місті Стрий (Львівська область).

У вересні 2009 року компанія стала постачальником автохімії для мережі АЗС «ОККО». А в 2010-2011 суттєво розширила асортимент продукції та підписала ряд контрактів з великими мережами автозаправних станцій: «ЛУКОЙЛ-Україна», «Закарпатнафтопродукт-Мукачево» та ін.

Задача:
Компанія вирішила репозиціонувати продукцію EXOL з нижнього цінового сегменту в «середній+». Нам доручили створити новий дизайн упаковок автохімії та провести редизайн існуючих.

Рішення:
В першу чергу ми привели дизайн упаковок до єдиного графічного стилю. Упаковки стали більш лаконічними і стриманими, що відповідало новому позиціонуванню EXOL. Для спреїв були створені ілюстрації, які показують призначення того чи іншого найменування.

Редизайн позитивно вплинув на продажі та сприйнятті бренду – з того часу EXOL сприймається автомобілістами саме як професійна автохімія та автокосметика.

[contact-form-7 404 "Not Found"]