Створення рекламного ролика для препарату “Едем”

Історія компанії “Фармак” почалася ще в далекому 1925 році, на Київському хіміко-фармацевтичному заводі ім. Ломоносова. Але фахівці не збираються на пенсію, тому активно поповнюють свій продуктовий портфель, щорічно збільшуючи асортимент мінімум на 15 одиниць.

Препарат
Таблетки “Едем” – черговий продукт компанії “Фармак”. Цей засіб ефективно бореться з симптомами алергії, алергічного риніту і кропив’янки (нежить, виділення з носа, запалення і закладеність носа, свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, кашель і висип). Завдяки діючій речовині дезлоратадину, ефект від використання препарату діє близько доби, даруючи щасливе життя без алергії.

Задача:
Створити переконливий і ефективний рекламний ролик для Противоалергенного лікарського препарату “Едем”, звертаючись насамперед до аудиторії, яка знає, що таке алергія і які незручності вона викликає.

Рішення:
Хто, якщо не самі алергіки, може краще розповісти про надокучливі симптоми алергії? Ми вирішили зняти в ролику дівчат, які страждають від цього захворювання. Дія відбувається на природі, але замість натхнення ми бачимо сльози на очах, адже людина, хвора на алергію, не може сповна насолоджуватися навколишніми його красотами. Але після застосування “Едему” ситуація змінюється. Тепер дівчата можуть радіти сонцю, сидіти на зелених газонах, нюхати квіти і відчувати всю повноту життя без алергії!

Клієнт: ПАТ «ФАРМАК»

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Оператор: Хорошко Олексій

Режисер: Масляєв Віктор

[contact-form-7 404 "Not Found"]