Розробка дизайну упаковки для лінійки морозива “Extazy Ice”

Ми почали розробляти дизайн упаковок морозива для торгової марки «Королівське морозиво» в 2013 році. Це один з провідних українських брендів морозива, в асортименті якого більше 60 видів морозива – від класичного пломбіру до заморожених соків і щербетів. Продукція «Королівське морозиво» експортується в Ізраїль, Росію, Казахстан, Азербайджан, Грузію, Молдову і Придністров′я.

З червня 2013 «Королівське морозиво» виробляється на найсучаснішому в Східній Європі підприємстві . Новий завод був побудований «з нуля» , із застосуванням провідних європейських розробок і технологій. Крім того , на підприємстві була створена власна лабораторія , що займається розробкою рецептів для нових видів морозива.

Продукт:
У 2013 році ТМ «Королівське морозиво» взяла курс на освоєння молодіжної аудиторії. Наприклад, в асортименті виробника з’явилось морозиво з провокаційною назвою – Extazy Ice. Крім оригінальної назви – вражає і рецептура: кондитерська посипка – зовні , глазуровані шоколадні цукерки – всередині.

Задача:
Розробити дизайн упаковки для лінійки морозива Extazy Ice від ТМ «Королівське морозиво».

Рішення:
Щоб підкреслити яскравий смак морозива, для дизайну упаковки ми використали яскраві, «психоделічні» кольори. Назва морозива прописана яскравими, об’ємними літерами, і обсипана кондитерською посипкою та глазурованими цукерками по периметру.

[contact-form-7 404 "Not Found"]