Розробка дизайну упаковки для препарату “Лізак”

Історія компанії «Фармак» почалася в 1925 році. Сьогодні це провідне фармацевтичне підприємство України, яке виробляє близько 20% всіх вітчизняних лікарських засобів. Препарати компанії добре відомі за кордоном – 16% своєї продукції «Фармак» експортує.

Про препарат:
Ключова особливість «Лізак» – подвійна дія. Це не місцевий анальгетик, який просто позбавляє від болю в горлі. Препарат маємо виражену антибактеріальну і протизапальну дію, він діє на причину виникнення болю – бактерії та інфекції. До того ж, «Лізак» безпечний для дітей.

Завдання:
Готуючись виводити на ринок новий препарат – засіб від болю в горлі «Лізак» – компанія доручила нам розробку всього пакета дизайнерських та рекламних матеріалів. Ми повинні були розробити дизайн упаковки та друкованих матеріалів (буклет, брошура, банер), створити рекламний образ і відеоролик про препарат.

Рішення:
Для упаковки «Лізак» ми створили фірмового персонажа – білого ведмедя. Червоний шарф, зав’язаний навколо його шиї, став головним візуальним ідентифікатором рекламної кампанії препарату. Він ніби сигналізує про проблеми з горлом.

[contact-form-7 404 "Not Found"]