Розробка ідеї та дизайну календаря для ТМ Bandinelli

Bandinelli представляє на українському ринку солодощі , створені за традиційними італійськими та австрійським рецептами. Асортимент продукції торгової марки представлений трьома лінійками печива та оригінальними пирогами. Кондитерські вироби Bandinelli нетипові для України. Наприклад, дуже сухе печиво з «Класичної італійської колекції» (кантучіні, рустічіні, амаретті, пастічіні) або приготовані вручну м’які десерти «Флорентіні». Однак, оригінальний смак солодощів Bandinelli сподобався українцям.

Ключовими атрибутами бренду є сильний європейський імідж і оригінальний смак солодощів. Це позиціонування розкривається слоганом: «Особливе місто. Особлива історія смаку».

Завдання:
Компанія «Концерн Хлібпром» доручила нам розробку ідеї та створення іміджевого календаря для торгової марки Bandinelli на 2013 рік.

Рішення:
У 2012 році візуальна комунікація бренду ґрунтувалась на використанні стилістики приватності та вишуканості. Ми вирішили продовжити цю лінію і в іміджевому календарі.Наша ідея полягала у створенні серії камерних натюрмортів, особливого антуражу для кожного виду продукції з асортименту Bandinelli. Щоб вловити особливий настрій, атмосферу, ми зробили ставку на фото. Фотографії, які ви побачите на сторінках календаря, майже не оброблялись.

[contact-form-7 404 "Not Found"]