Розробка ідеї та дизайну календаря для компанії АМАКО на 2014 рік

Компанія AMAКO є частиною великого міжнародного бізнесу – AIA group of companies. На території СНД компанія працює з 1992 року, в Україні – вже 17 років. Починала AMAКO з продажу та обслуговування сільськогосподарської техніки, поступово розширюючи асортимент пестицидами, добривами і т. д. А зараз компанія пропонує комплексні технологічні рішення для аграрного бізнесу, обслуговуючи понад 11 000 сільськогосподарських підприємств в Україні.

В 2000-них роках AMAKO почала розширювати сфери діяльності. Спершу стала офіційним дилером комерційного транспорту IVECO, а потім – почала пропонувати будівельну техніку американських корпорацій New Holland і TEREX. За роки роботи на українському ринку, візитною карткою компанії став високоякісний сервіс, який забезпечує довіру споживачів.

Завдання:
Компанія АМАКО доручила нам розробку ідеї та створення дизайну для іміджевого календаря на 2014 рік.

Рішення:
Компанія АМАКО пропонує професіоналам з різних сфер потужні, зручні та ефективні інструменти. А з хорошими інструментами приємно працювати, більше того – вони надихають на роботу. Розмірковуючи таким чином, ми запропонували концепцію «техніка, що надихає».
Ми створили 12 ілюстрацій, об’єднаних загальним сюжетом: красиві дівчата створюють з підручних засобів комбайни, вантажівки, трактори та іншу техніку, продажем і обслуговуванням якої займається АМАКО. За настроєм зображення дуже різні.

У кожну ілюстрацію для календаря було вкладено багато роботи. Спершу кастинг та фотозйомка моделей з Bravo Models в студії Vitamin Photo Studio . Тим часом, CG-відділ створював 3d-моделі техніки, яку АМАКО пропонує своїм клієнтам . А потім – кропіткий процес ретуші в дизайн-студії. Але результат вартий того! Кожна ілюстрація викликає емоції, а це – найголовніше.