Розробка ідеї та дизайну календаря для компанії АМАКО на 2013 рік

Компанія AMAКO є частиною великого міжнародного бізнесу – AIA group of companies . На території СНД компанія працює з 1992 року, в Україні – вже 17 років. Починала AMAКO з продажу та обслуговування сільськогосподарської техніки, поступово розширюючи асортимент пестицидами, добривами і т. д. А зараз компанія пропонує комплексні технологічні рішення для аграрного бізнесу, обслуговуючи понад 11 000 сільськогосподарських підприємств в Україні.

В 2000-них роках AMAKO почала розширювати сфери діяльності. Спершу стала офіційним дилером комерційного транспорту IVECO, а потім – почала пропонувати будівельну техніку американських корпорацій New Holland і TEREX. За роки роботи на українському ринку, візитною карткою компанії став високоякісний сервіс, який забезпечує довіру споживачів.

Особливості бренду:
У сільському господарстві, будівництві та комерційних перевезеннях, переважна більшість працівників – від керівництва, приймає рішення про покупку, і до кінцевого користувача – чоловіки. І це визначає специфіку бренду АМАКО – потужна техніка для сильних чоловіків.
Тож розробляючи рішення для іміджевого календаря АМАКО на 2013 рік, ми заглибитись у психологію клієнтів компанії. Шукаючи правильний інсайт ми зрозуміли, що на глибинному рівні споживачі сприймають техніку від АМАКО як нову потужну іграшку. Вони люблять цю техніку і, взаємодіючи з нею, відчувають радість і свою силу.

Рішення:
Ми запропонували впустити в чоловічий світ АМАКО красивих і працьовитих дівчат-помічниць. Дозволити їм трохи погратися з технікою. Судячи з того, як швидко розійшовся весь тираж календаря, – інсайт було обрано правильний.