Розробка ідеї та дизайну календаря для компанії Pioneer на 2013 рік

«Піонер Україна» – підрозділ компанії Pioneer Hi-Bred International, Inc., частини корпорації Du Pont. Майже 90 років компанія займається розробкою, виробництвом і реалізацією високоякісного насіння та мікробіологічних продуктів, надаючи свої послуги в майже ста країнах світу.

В Україні продукція «Піонер» відома ще з 70-их років минулого століття. Тоді Радянський Союз почав купувати у компанії інбредні лінії кукурудзи, для використання у власних селекційних програмах. Сьогодні, «Піонер» лідер з продажу насіння гібридної кукурудзи, і займає друге місце на ринку насіння соняшнику та олійного ріпаку в Україні.

Специфіка бренду:
Багато компаній декларують індивідуальний підхід до потреб своїх клієнтів, але «Піонер» вкладає в ці слова особливий сенс. Щоб забезпечити максимальну продуктивність і ефективність сільського господарства, компанія пропонує унікальні гібриди, створені для конкретних кліматичних умов і географічного регіону. Ця «гнучкість» сприймається як стандарт діяльності компанії, і активність не комунікують. Але для фермерів і аграрних підприємств, це дуже важливий компонент бренду «Піонер».

Завдання:
Компанія «Pioneer» доручила нам розробку ідеї та дизайну календаря на 2013 рік.

Рішення:
Щоб продемонструвати міцний зв’язок бізнесу компанії «Піонер» з землею, з конкретним регіоном, ми запропонували концепцію іміджевого календаря «Любіть Україну». Зверніть увагу не тільки на красу дівчат, а й на їх автентичні вишиванки. Кожна з них прикрашена особливою вишивкою, традиційною для того чи іншого регіону України.