Зазвичай робочий день закінчується близько 18 год, проте у середу команда Vitamin ADV покинула свій офіс вже під зоряним небом.А все тому, що протягом вечора, увагу всіх працівників компанії причаровував харизматичний Петро Нагірний – завідуючий кафедри графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв. Він завітав в гості з авторською лекцією про рекламні комунікації у дизайні. Хрускаючи печиво та попиваючи запашну каву, ми збагачувалися новою інформацією. Чим далі, тим більш захоплююче та детальніше Петро дарував знання про естетику та функцій і засоби дизайну.

Хто такий дизайнер і чому він бізнесмен? Петро Нагірний у VITAMIN

Усвідомлення місії дизайнера у суспільстві, відмінності дизайнерів від художників, методи пошуку підходів до своєї цільової аудиторії і побудова вірної, доступної, універсальної комунікації. Про це все мовилось настільки легко та доступно, що навіть колеги, котрі працюють у інших відділах компанії були в захваті. Нам не хотілося, щоб вечір завершувався; 🙂

Як і у кожній професії – найголовніше здобути потужний багаж знань та досвіду, для формування глибоких та справді новаторських ідей.

Дизайнер – це той же бізнесмен, проте у візуальній площині.