Одного разу вимовлена єдина фраза у фільмі Земекіса стала справжнім мемом. У фільмі маленька дівчинка кричала своєму другові “run, Forest, run”, щоб змотивувати його бігти швидше й не отримати на горіхи від посіпак. Конструкція з трьох слів стала настільки популярною, що її вживають й досі, чи то в жарт, чи то по-серйозному. Тай хто посперечається, що бігати – прекрасно? Комусь буває ліньки, а хтось це робить уже не один десяток років.

Культура бігу розвивалася в Європі та світі не один рік й приносить неабиякі плоди. Люди спеціально з’їжджаються з усього світу, щоб нарешті потрапити на марафон у Берлін (або в інше місто). Для цього перекривають велику частину міста, а вболівати приходить половина його мешканців.

Healthy Run від “МОЛОКІЯ”

Надихнувшись таким досвідом, український бренд “Молокія” вирішив стати спонсором міжнародного півмарафону Grand Prix Lviv Half Marathon 2016, а ми допомагали йому у цьому: організовували, підтримували бігунів та знімали відео про улюблене місто Львів, де й відбувалася спортивна подія.

Учасники долали дистанції від 2 до 21 кілометру, а ми в цей час розповідали історію про Юлю, яка любить місто Лева і біг для спецпроекту “Відкрий Україну”. Що з цього вийшло, можете переглянути тут: 

Молокія Healthy Run зібрала півтори тисячі атлетів й тому ми кожному з них зі захопленням до хрипу кричали “біжіть…біжіть…”