Розробка дизайну логотипу для Vintage Boutique Hotel

«Vintage boutique hotel» займає цілий будинок в історичному центрі Львова, поблизу Площі Ринок. Львів здавна був мультикультурним містом, де перетинались і збагачували одна одну культури Сходу та Заходу. Концепція «Vintage boutique hotel» відповідає духу Львова. В оформленні готелю вдалося органічно поєднано кольори французького Провансу, настрій італійської Тоскани та Австро-Угорську стриманість. Стильна потертість меблів, приглушені природні кольори та автентична львівська архітектура разом формують неповторну еклектику «Vintage boutique hotel».

Задача:
Створити дизайн логотипу та брендбук готелю Vintage Boutique Hotel. При чому, логотип та фірмовий стиль повинні були відображати європейський дух та еклектичність бренду.

Рішення:
Переглянувши безліч референсів, ми запропонували просте, елегантне рішення. В основі логотипу готелю — картуш з рослинним орнаментом, у який вписано латинську літеру «V». В сигнатурі використали класичну європейську типографіку. Кольори бренду благородні і трохи приглушені.

Рослинний орнамент також використовується як паттерн, яким можна легко забрендувати будь-яку поверхню. Таке рішення дозволило нам досягнути вражаючої стилістичної єдності брендбуку готелю з оформленням інтер’єру. До того ж, кожен елемент чітко говорить про європейський дух бренду «Vintage boutique hotel».

[contact-form-7 404 "Not Found"]