Ребрендинг НДУ (Національний депозитарій України)

Всі, хто стежить за новинами українського фондового ринку, можливо, помітили візуальні зміни в НДУ, а точніше, в його зовнішньому публічному просторі. Депозитарій змінив своє «обличчя» – логотип і фірмовий стиль. Попередній логотип НДУ використовував з моменту його юридичного оформлення, яке відбулось в 1999 році.

Візуальне оновлення фірмового стилю та логотипу визначається, головним чином, шляхом зміни статусу НДУ – з 2013 року він став Центральним депозитарієм цінних паперів України.
Щоб змінити свій логотип та фірмовий стиль, НДУ звернулось до нашого брендингового агентства. Для нас стало великою честю покращити частинку своєї держави в особі національного депозитарію. Тому ми із задоволенням розпочали роботу.

Вирішення логотипу нам вдалось знайти через поєднання текстових та зображальних елементів. Кольори, використані у лого, нагадують колір червоної калини і срібла. Знак є фрагментом стилізованого орнаменту вишиванки та водночас стрілкою, що спрямована у правий верхній кут – успіх та розвиток.
Щодо фірмового стилю, то він повинен гармонійно поєднуватись з логотипом. Ми зробили його максимально лаконічним: стримані лінії і прості геометричні фігури утворюють серйозний та діловий імідж.