Створення корпоративного фільму для компанії “SoftServe”

SoftServe — одна з найбільших ІТ-компаній в Україні. Біля трьох тисяч висококласних розробників створюють програмні рішення для провідних світових компаній. Партнерами SoftServe є такі гіганти IT -індустрії як Apple, Adobe, Oracle, HP, Microsoft, Dell, IBM та багато інших.

Вже кілька років поспіль SoftServe входить в десятку провідних постачальників аутсорсингових послуг, за версіями різних профільних організацій. А в 2011 році компанія отримала звання «Кращий роботодавець Центральної та Східної Європи» за версією AON Hewitt. Для досягнення таких вражаючих результатів знадобилося 20 років наполегливої праці і тисячі успішно реалізованих проектів.

Задача:
У 2013 році SoftServe відзначила 20-річчя від дня заснування. Компанія доручила нам розробку ідеї та створення корпоративного фільму присвяченого цій події.

Рішення:
Історія компанії SoftServe тісно пов’язана з містом Львів. Тож ми вирішили розповісти про перемоги та досягнення компанії на тлі кадрів, знятих на мальовничих вуличках і площах міста.
За допомогою анімації, створеної пост-продакшн відділом Vitamin Film Studio, ми додали до відео інфографічні елементи.

Також ми запропонували обіграти двадцятиріччя компанії, і зняти 20 коротких відеороликів-інтерв’ю . У кожному з них представники менеджменту компанії розповідають про головні досягнення та вражаючих факти з істоірї SoftServe.

Клієнт: SoftServe

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Оператор: Ярослав Мончак

Режисер: Ілля Лазоркін

[contact-form-7 404 "Not Found"]