Рекламний ролик препарату “Віс-Нол”

З 2010 року “Фармак” очолює рейтинг ТОП-10 фармацевтичних компаній України. Маючи в своєму розпорядженні потужну інфраструктуру та десятки кваліфікованих фахівців, компанія продовжує підкорювати український фармацевтичний ринок щоразу новими препаратами.
Практично усі препарати майже одразу завойовують довіру споживачів та стають найпопулярнішими на полицях аптек українських міст.
Причиною цьому є справді дієва та ефективна формула, зручний формат та, звісно, вдале маркетингове позиціонування і просування препаратів.

Препарат:
Цього разу компанія “Фармак” вирішила познайомити споживачів з препаратом гастро протекторної дії “Віс-Нол”. Створений в зручній формі капсул, “Віс-Нол” сприяє загоєнню виразок, захищає слизову оболонку від впливу агресивних факторів та забезпечує швидше одужання.

Задача:
Створити рекламний ролик для препарату “Віс-Нол”.

Рішення:
Гастрит та виразка – справді неприємні захворювання. І найгіршим є те, що вони створюють нам проблеми щодня, заважаючи насолоджуватись життям, спілкуватися з друзями та, навіть, просто пообідати!

Ми прагнули продемонструвати, що при правильному застосуванні вірно підібраних лікарських засобів, навіть такі серйозні захворювання як гастрит та виразка піддаються лікуванню.
Головна героїня ролику відчуває різкий біль за обідом з подругою. Неприємне відчуття, чи не так? Але, на щастя, подруга знає що порадити!

Клієнт: ПАТ «ФАРМАК»

Агентство: Vitamin ADV

Продакшн студія: Vitamin Film Studio

Керівник проекту: Віталій Соболевський

Художник-постановник: Михайло Левченко

Оператор: Дмитро Яшенков

Режисер: Віктор Масляєв